קורס חובה - ליועצי נדל"ן עם רישיון תיווך 
במקרים מסוימים עפ"י החלטת הנהלת הרשת

בס"ד

שלום יוסי , 

רציתי להודות לך על הקורס, היה קורס מצוין למדתי המון והרגשתי שהמרצים כולם היו מאד מקצועיים.

בתחילה היתה לי התלבטות היכן ללמוד במכללת תמורה או באחת המכללות המתחרות של אחת מרשתות הנדל"ן .

רשתות הנדל"ן טענו כי  אם אני רוצה לעבוד איתן הם יחייבו אותי לעשות קורס נוסף (בתשלום) , זהבה ואתה אמרתם לי שזה לא כך, ואכן צדקתם.

רשתות הנדל"ן מוכנות לקבל אותי היום גם אם לא עשיתי קורס אצלם, עם השלמה של נושא הנהלים בקורס שלהם (על חשבונם) .

בדיעבד אני מאד שמח שלמדתי במכללת תמורה. הניסיון, הידע  והעצות שלך תרמו לי רבות.

תודה רבה 

יניב בן שבת 

אני עורכת דין במקצועי, התמחותי ברשלנות רפואית .כשהחלטתי לעשות  רשיון תיווך לנדל"ן פניתי לאנשים העוסקים במקצוע. ההמלצות הובילו אותי למכללת תמורה. היום, עם סיום הקורס וההצלחה בבחינה בציון  97, אני מבקשת להביע תודתי והערכתי ליוסי צורי וצוות המורים בקורס, על איכות התוכנית, הנושאים המגוונים, רמת הלימודים, המחויבות  לתלמידים, האוזן הקשבת והאווירה הנעימה בה נערך הקורס.מעבר להכנה המקצועית לבחינה. תודה מיוחדת ליוסי על שעורים מעניינים מלווים בדוגמאות מהשטח בנושאי שיווק ומכירות. אין ספק שניסיונך העשיר  וההדרכה המאד מעשית שלך יהדהדו בראשי ויבואו לעזרתי לכשאזדקק להם בעתיד. תודה מיוחדת על הקשר שיצרת לי עם משרד לייעוץ נדל"ן בו התחלתי לעבוד. מכללת תמורה נתנה לי תמורה ותרומה גדולה ואני ממליצה לכל מי שאני יכולה.

עו"ד נחליאלה קוסובסקי

תודה והערכה למכללת תמורה

השתתפתי בקורס ההסבה למקצוע הנדל"ן כולל הכנה לבחינת רישוי (הקורס של 13 מפגשים). מעבר לאווירה הנהדרת ששררה במהלך המפגשים, אני מאושר לדווח שיישום הכלים והטכניקות שלמדתי בקורס (בשעורים בנושאי שיווק ומכירות), עזרו לי לקבל לשיווק פרויקט דירות חדשות, עוד במהלך הקורס. התשובות להתנגדויות הצפויות שיוסי צורי הכין אותנו לקראתן, במיוחד ההתנגדות "אין לך נסיון בענף" וטופס השאלון "איסוף נתונים לקראת שיווק פרויקט נדל"ני", הצליחו כבמטה קסם.  אשמח אם תפנו אלי מתעניינים בקורסים שלכם כדי להמליץ להם.

בתודה ובברכה

אורן הררי


   לכל צוות מכללת תמורה ובראשם מר יוסי צורי                                                             24.03.2008

היה לי הכבוד והעונג להשתתף בקורס "יועצי נדלן" וברצוני לציין כי אני עובד בתחום הנדל"ן כ-4 שנים ואעפ"כ בסיום הקורס נוכחתי לדעת כי יצאתי עם "שלל רב".

הרגשתי האישית היא כי שודרגתי בכמה רמות והקורס פתח בפני אפיקים נוספים. ברצוני לציין כי נהניתי בקורס גם מ: האווירה הנעימה.

מ: אופן העברת ההרצאות ע"י המרצים השונים.

מ: הנסיון הרב של המרצים.

מ: התייחסות אישית אל כל תלמיד ותלמיד.

מ: רמת ההרצאות.

מ: ההרצאות במכללת תמורה ובמיוחד אלו שהועברו ע"י מנכ"ל המכללה מר יוסף צורי.

ועל כל אלה אני רוצה רק לומר תודה!

נחום דורון – יועץ נדל"ן -  תיווך מהיר –  אלעד  050-4449339     

לכבוד                                                                                                                   1.3.10  
                     
מר יוסי צורי

מכללת "תמורה"

ברצוני להודות למכללת "תמורה" ולעומד בראשה מר יוסי צורי וגם לזהבה המזכירה שמסייעת לתלמידים בצורה יוצאת דופן.

הגעתי למכללת "תמורה", לאחר שסיימתי פרק ארוך בקריירה שלי והרגשתי שאני עוד לא מיציתי את כל כישורי. התחלתי להתעניין בתחום הנדל"ן. מיד כשהתחלתי את לימודיי במכללה, ידעתי שהגעתי למקום הנכון. השיעורים בנושאים השונים הועברו בצורה מרתקת וברורה. הרגשתי היתה שהמרצים השונים נבחרו ממש בפינצטה, אם זה עו"ד אודי נדב שמלמד דיני מתווכים ומקרקעין בצורה בהירה ומרתקת ועם המון סבלנות, ואם זה השמאי ירון יוניצמן, אשר פתח בפני אופקים חדשים בענף הנדל"ן.

מעל הכל התרשמתי עמוקות ממנהל המכללה מר יוסי צורי, שהביא מנסיונו העצום בענף הנדל"ן והצליח להדביק את כולנו באהבתו למקצוע.

התרשמתי במיוחד מיושרו של האיש  ומהידע העצום שיש לו בתחום התקשורת הבין אישית, השיווק והמכירות. המיוחד בשיעוריו של יוסי צורי, שהוא נותן לשיעורים התיאורטיים פן מציאותי, אשר מצייד אותך בכלים שימושיים להצלחה.

דבר נוסף שהרשים אותי יותר מכל, שכאשר סיימתי את לימודיי ופרשתי כנפיים, יוסי צורי היה שם בשבילי על כל צרה שלא תהייה, המשיך לייעץ לי ולהדריך אותי בשאלות רבות שעמדו בפניי בתחילת דרכי בתחום הנדל"ן.

על כל אילו אני חשה אסירת תודה למכללת "תמורה" ולעומד בראשה.

בהערכה רבה

מיכל קיסר
בס"ד

בשורות אלו רציתי להודות למר יוסי צורי על הקורס המרתק והמועיל כהכנה לרשיון תיווך.

נהניתי במיוחד מהמרצים המקצועיים עו"ד- שמאי- יועץ משכנתאות ופתרונות מימון, מהדוגמא האישית של מר צורי כיצד נראה איש מכירות מוצלח וגם הגון.

מרוחב הלב, ההזמנה להתייעץ ולהיעזר בכל עניין, ואף לחזור לרענון.

כעת, כשהמבחן מאחורי, ובקלות, אני ממליצה גם לכם להשתתף בקורסים של "מכללת תמורה" 

 מילכה בינדר - ליווי בונים ומשפצים

לכל מאן דבעי.                                                                                                                         יולי 2010

הגעתי למכללת "תמורה" עם ידע אפסי בתחום הנדל"ן אך עם נסיון של כ-24 שנה במגזר העסקי כעצמאי. במסגרת לימודי בקורסים של מכללת "תמורה", רכשתי על ידי צוות המרצים ידע וכלים אשר בעזרתם הצלחתי לעבור בהצלחה את מבחן הנדל"ן, לקבל רשיון תיווך ולהתקבל לרשת "אל הנכס" כיועץ נדל"ן מן המניין.

ברצוני להודות ליוסי צורי – מנכ"ל ואיש שיווק בכל רמ"ח אבריו וגידיו, אשר האיר בפני תובנות מודרניות וטכניקות מעשיות, יצירתיות בשיווק ומכירות שסללו בפני את הדרך לעולם הנדל"ן, ציידו אותי בכלים ליצירת מגע אנושי-עסקי עם לקוחותי ובשורה התחתונה מאפשרים לי להיות יועץ נדל"ן איכותי ומקורי יותר. יודגש שאחד הנושאים החשובים (הקשים יחסית בתחום הנדל"ן הינו שכנוע הלקוח לאפשר בלעדיות השיווק של הנכס שלו. יוסי לימוד איך להתמודד עם התנגדות זו (והתנגדויות רבות אחרות) וסופו של דבר, הבלעדיות הראשונה שלי מוקדשות לו.

חשוב להדגיש את פעילותו של מר יוסי צורי מהפן של הנתינה. בהרצאותיו אינו עושה מלאכתו כדי לצאת ידי חובה. רואה חשיבות רבה בהכוונת התלמידים לצבירת ידע, ללמידה והתנסות בחוויית המכירה היצירתית וכל זאת בסבלנות אין קץ גם לפני ו/או אחרי הלימודים. לא פעם פניתי אליו בעצה טלפונית, תמיד היה פתוח, מבין, מקשיב, תומך משתף בניסיונו. אישית אני רואה מעלה גדולה, שלצערי אינה נמצאת בצורה שכיחה במרחב העסקי הישראלי. אין לי ספק בכך שרכשתי לי מקצועי מן המעלה הראשונה ובתחושתי האישית עוד נכונו לנו שעות פעילות עסקיות רבות ומבורכות. 

ברצוני להעלות על נס את יעילותה המבורכת של שולמית המארגנת, המתזמנת המתאמת, המעדכנת ודואגת. הכל במאור פנים ובחן הראויים לכל שבח.

ועל הכל איחולי הצלחה בהמשך הדרך.

אמנון סער - יועץ נדל"ן  

 
שלום יוסי צורי

ברצוני לשבח אותך באופן אישי על העברת התכנים בצורה יצירתית ומסקרנת. הגעתי לקורס עם ספקות לגבי כדאיותו, תכניו והאוכלוסיה הלוקחת בו חלק והופתעתי לטובה.

הייתי משוכנעת שהקורס משעמם ולא אשרוד בו ולהפתעתי מצאתי עצמי מחכה בקוצר רוח לימי ב' ימי הלימודים. הקורס על כל תכניו מרתק מאד. מושגים רבים עליהם שמעתי אך נשארו בגדר ערטילאיים, הובהרו.

הרבה טיפים ניתנו במהלך הקורס והם חשובים לכל אדם ולא בהכרח לעוסקים בתחום הנדל"ן. גם אם לא אעסוק בתחום הנדל"ן אני מרגישה היום בטוחה יותר ומודעת לחובות או לחילופין זכויות.

בחרת בתבונה רבה מרצים בעלי ידע ומיומנים ואפילו מרתקים ותרומתם לי אישית היתה רבה.

עוד ברצוני להודות על קורס מתוכנן מאורגן בצורה יעילה. ניתן לנו תיק מסודר ומאורגן אשר מאד הקל. כל פריט שהיה חסר הושלם באופן מיידי. לא חסכתם מאיתנו דבר. היינו נינוחים ומרוצים מהאספקה הקבועה של שתיה ועוגיות שהפרו מעט את המאזן הקלורי. ולסיום אי אפשר לא לציין לשבח את זהבה מזכירת המכללה, אשה נעימה ואדיבה עם תודעת שרות גבוהה מאד ורצון לסייע בכל פניה.

ההכנה למבחן היתה מצוינת. עו"ד ליאת בן דב סבלנית מקצועית ומיומנת. חידדה במהלך השיעורים בצורה מאד מובנת את החוקים והמושגים שהם די קשים להבנה ללא הפרשנות שלה.

אני ממליצה עליכם בחום ואף אמליץ בעתיד. יש לכם צוות מנצח.

שוב תודה

סימה חיים

דוכיפת 38 הוד השרון

 לכבוד

מר יוסי צורי

מנכ"ל מכללת תמורה

 
   הנדון:  מכתב תודה על קורס יועצי נדל"ן – שהסתיים ב 21.7.10

זהו מכתב תודה מעומק הלב על חוויה מדהימה מאתגרת ומהנה במיוחד ללמוד ב"מכללת תמורה" ולקבל כל כך הרבה בכל כך מעט זמן.

הקורס הוא מעניין, ממצה ומנוהל ברמה מקצועית גבוהה. רמת המרצים היא מעבר לכל ציפייה מהגבוהות שניתן לצפות. חיכיתי בכל שבוע בכיליון עיניים להגיע ולגמוע מהמעיין השופע, מרמת הידע, מרמת האכפתיות שלכם והדאגה לכל תלמיד ותלמיד בפרטים הקטנטנים ביותר- הייתם שם בשבילנו.

החומר העיוני המקצועי שהעברתם, אפילו פינת הכיבוד שדאגתם לנו- תרמה להרגשה שכאן חושבים בעומק ובאהבה עלינו התלמידים- על כך יבואו עליכם השפע והברכה.

ואיך אפשר שלא לציין הגב' שולמית -  לסימפטיות האין סופית, שתרמה רבות לאווירה החיובית בכיתה, ולמעורבות האישית לסייע לכל תלמיד ותלמיד. – תבורכי.

תודה לך יוסי על קורס כה מוצלח, אשריך שיש לך צוות כה מנצח!!!!!!!!!

בכבוד רב,

סוזי  בירן

 
לכבוד יוסי צורי מנכ"ל מכללת תמורה

כבוגרת הקורס הכולל  הכנה לבחינות רשם המתווכים  והסבה למקצוע נדל"ן מחזור חודש אוגוסט 2006  ברצוני להודות למכללה ולמנהלה מר יוסי צורי על הידע הרב שהוקנה לי במהלך הקורס, ידע שאפשר לי להשתלב בתחום הנדל"ן בצורה חלקה ומוצלחת .

 שלב הכנת התלמידים לבחינת משרד המשפטים לקבלת רישיון מטעם רשם המתווכים במשרד המשפטים היה מרוכז, מדויק, יעיל ביותר, הקנה כלים ברורים להבנת התחום הרחב בצורה שאפשרה לי להשתלט על החומר הרב ולעבור את הבחינה בהצלחה מרובה.

המשך הלימודים בקורס בנושא הסבה למקצוע הנדל"ן היה מרתק, ההרצאות היו מגוונות והועברו בצורת המחשה ברורה ומדויקת. ריבוי המרצים החיצוניים בתחומי הלימוד השונים הועברו על ידי עורכי דין, שמאי מקרקעין   ורואי חשבון שהשכילו לתת כלי הבנה בצורה ברורה ועניינית  וברמה המחשה שמאפשרת קליטה קלה גם של הנושאים המורכבים ביותר בתחומי ההרצאות השונים.

הרצאותיו  המרתקות של מנכ"ל המכללה ניתנו בצורה קולחת, מלוות בהומור העדין של המרצה, הנתינה וההשקעה  האישית של המנכ"ל  יוסי צורי בתלמידים הינם מעל למצופה  ובאות מהידע והניסיון הרב שלו בתחום ומדמות המחנך שמוטמעת בו.

אשמח להשתתף בקורסים נוספים בתחום זה במידה ויפתחו.

אינגה עמיר – שרותי נדל"ן

 
שמי סימה מאור, אני תלמידה של המחזור האחרון, בקורס ההכנה לבחינות הרישוי בתיווך.

ברצוני לציין את יחסם ועבודתם של כל העוסקים במלאכה, במכללה :מר יוסי צורי ,עו"ד אודי נדב, שולמית וזהבה...

אתם פשוט נהדרים !!..מעבר למקצועיות, הרצינות, הסדר, ומעל לכל הרצון להביא להצלחת התלמידים כולם

כל שיחה אליכם, נענית בסבלנות ובאדיבות, כל שאלה מטופלת ונענית..

הדבר אינו מובן מאליו כלל וכלל, ועל כן אני פונה ואומרת תודה רבה בשם כל הקבוצה עימה למדתי. תמשיכו להיות מקסימים ולהכשיר תלמידים באופן כל כך אנושי.

המון תודה לכולכם ויישר כוח בהמשך.

בברכה,

סימה 

רציתי לומר תודה על קורס מעניין שהועבר בצורה טובה ביותר. והכי חשוב כמו שתמיד אמרת לנו: תקשורת  בין -  אישית, היחס היה מדהים אכפתי ומלא חום כל דבר שהייתי צריך טופל בצורה הטובה ביותר ושוב תודה על הזמן שהוקדש לנו בנעימות!!!!!

יוסי שמחה 

לכל צוות מכללת תמורה
ברצוני להודות לכם על שהענקתם לי את היכולת לעמוד בהצלחה יתרה בבחינת הרישוי לתיווך.
מאוד התרשמתי מהדאגה, ההתמדה ושיטות הלימוד המיוחדות שבזכותן יכולתי לעמוד בהצלחה בבחינה ולהתמודד עם חומר שמעולם לא הכרתי ולא היה לי ידע מינימאלי בו. אין בפי מילים לתאר את תחושת השמחה והגאווה כשנודע לי הציון שבו עברתי את הבחינה.
עלו והצליחו ושוב המון המון תודה מקרב לב,
מתי בן מנחם

נכחתי בקורס תיווך נדל"ן אותו העברתם זה עתה. בבדיקת תוצאות הבחינה שנערכה ב- 2.10.05, כפי שפורסמו, הציון שקיבלתי הוא 100. ללא כל טעות. ברצוני להודות לכם ולשבח על הדרך שבה הועבר חומר הלימוד: תכנית יסודית, יעילה, לא משעממת ויותר חשוב בעיני מכל, עניינית ותמציתית. הופתעתי מכמות הנבחנים הגדולה בבחינה שפוצלה לאולמות רבים. כצופה מן הצד, דקות לפני תחילת הבחינה נראה היה לי שהבעות פני התלמידים שהשתתפו בקורס שהעברתם, וכן אופן התנהגותם הנינוחה, שידר ביטחון עצמי רב ביחס למרבית הנבחנים שחלקם עיין בספרים עד הדקה האחרונה. דבר זה אומר משהו. בתודה,

יניב צימרמן

Je veux souligner par la presente le plaisir que j,ai eu de participer au stage organise par  MIHLELETH TEMOURAH à l,universite de tel-aviv ;L,efficacite ,L,organisation,ont ete pour moi la clé de la reussite. Je remercie Joseph Zuri.

Amozig Guer.     

 
שרונה ריחן:   (משוב בעל פה) "חומר הלימוד שיוסי צורי מעביר, מעולה לא רק לנדל"ן אלא

 מעולה גם לחיים".

 
עידית פורת:  יוסי צורי העביר את החומר בצורה מעניינת  ומובנת.קבלתי רעיונות וכלים 

                   מעשיים מאד מאד חשובים.

 
רונן מוכתר:  "יוסי כל הכבוד לך אתה מדהים ומעביר את החומר בצורה ברורה. ההתייחסות

                   האישית לכל שאלה מרשימה".

 
אלי אחוואן : נהניתי מאד בקורס. השעורים ברמה גבוהה ביותר. אני מוריד בפני יוסי את 

                  הכובע, אין מי שלא יבין אחרי ההסבר שלו.

דניאל רווח :  אחרי שעברתי קורסים אחרים ונכשלתי בבחינה, בקורס של "מכללת תמורה"

                    הבנתי בפעם הראשונה את החומר שמלמדים, והטכניקה להצלחה בבחינה 

                   פשוט עובדת עשר. תודה שעזרתם לי לעבור את הבחינה שהייתה מאד חשובה לי.

שמעון בוקובזה:  קורס ההסבה הוא לא רק נדל"ן. השעורים של יוסי צורי זה "לחיים". אני מקבל

                        הרבה מעבר לנדל"ן, ערך מוסף ליישום ביום יום. 

 
משה וניר מושקוביץ   ברצוני להודות לכם בשמי ובשם בני על ההכנה הטובה למבחן ועל הקורס המהנה 
יש בדעתי לקחת אצלכם קורס נוסף בענף הנדל"ן.

לכבוד

יוסי צורי

מנכ"ל

מכללת תמורה

לפני מספר שבועות סיימנו את קורס יועצי הנדל"ן ב"מכללת תמורה". אכן יש תמורה!!!

תכני הקורס המקצועיים היו גבוהים ומעמיקים, צוות המורים שנבחר על ידי המכללה להורות בקורס היה מקצועי ביותר, רובם ככולם אנשים מהשורה הראשונה, מובילים בתחומם. אין ספק כי מהבחינה המקצועית קיבלנו את הידע, המידע והכלים להכשרת צעדינו בתחום.

אך לא זו בלבד. מעבר להעשרה המקצועית האיכותית הערך המוסף שקיבלנו ממורי המכללה והעומד בראשה, מר יוסף צורי היו חשובים לעין ערוך אף מהערך המקצועי.

בנוסף ליחס האישי החם, זמינות המרצים והצוות מעבר לשעות הלימוד, סיוע בלימודים לאלו שהתקשו בשל השפה, תוספת הזמן מעבר לשעות הלימוד לאלו שהחסירו לימודים. מענה על כל שאלה ושאלה לכל אחד מהתלמידים אם באמצעות האינטרנט או הטלפון, כמעט בכל שעה על ידי כל אחד מאנשי הצוות,

כל מרצה ומרצה בהתאם לתפישת עולמה של המכללה וערכיה, אותם היא חרטה על דגלה, הקדיש זמן רב בהעברת התרבות העסקית, הניהול העסקי שעיקרם : יושרה והגינות, יצירתיות ומקצועיות.

לנושא התרבות העסקית הוקדש זמן רב במהלך הלימודים בניסיון אמיתי וכן ל"ייצר" אנשי עסקים בתחום הנדל"ן בעלי יושרה, הגינות וכבוד לזולת. לצורך העניין ניתנו כללי עשה ואל תעשה שנמסרו כעשרת הדברות בכל אחד מהשיעורים.

הדבר התבטא לא רק בפרישת המשנה, אלא אף בדרך ההתנהגות של המרצים אל הסטודנטים ובאופן מערכת היחסים אותה הטביע מנהל המכללה עם הסטודנטים, קרי לקוחות המכללה.

הסטודנטים לא נתפסו כלקוחות משלמים שבאו להעשיר את קופתה של המכללה, אלא כהון אנושי ראוי שיש להשקיע בו את המיטב הן מהבחינה המקצועית והן מהבחינה הערכית והוא זה שינהיג מחר את התרבות העסקית בישראל.

אכן כפי שכבר נאמר יש תמורה! לא רק לנו הסטודנטים, אלא למגזר העסקי בישראל.

קצרה היריעה מלהכיל את  כל התמורה שקיבלנו, כדי להכילה יש ללמוד ולחוות את הקורסים במכללה.

תמורה היא לא רק מכללה, תמורה היא ציונות.

ובזכות כל אלה ועוד הרשו לנו להודות לכם.

בברכה,

אורלי יאיר

מיכל כרמי​​

לכבוד מכללת תמורה

שולמית ויוסי היקרים

כעו"ד בעל 10 שנות וותק ומנכ"ל חברת מיזם נדל"ן והשקעות בע"מ, שיערתי שקורס הנדל"ן המתקדם שהנכם מעבירים במכללת תמורה יוסיף מעט אם בכלל למאגר הידע שבבעלותי. אז חשבתי. הקורס הינו עניני, חכם ומאיר עיניים. המרצים מעולים והמשתתפים מפרים הדדית.  בעקבות הקורס גם הוצעה לי הזדמנות עסקית שאותה לקחתי בשמחה.

אני שוקל לחייב את כל אנשי המכירות שבחברת מיזם לעבור את הקורס מטעם תמורה ובהחלט ממליץ עליו כעל קורס חובה.

בכבוד רב

עו"ד אוהד שחר

www.maizam.com

 
לזהבה, שולמית, יוסי, טל וכל הצוות המקצועי של מכללת תמורה 15.5.2011

 
במכתב זה אנו רוצים להודות לכל אחד ואחד מכם על המסלול הנפלא שעברנו דרכיכם ודרך קורסי הנדל"ן במכללת תמורה (יזמות נדל"ן, יועצי נדל"ן ונדל"ן מסחרי).

בחרנו לבנות את יסודות המקצוע והעסק העתידי שלנו דווקא במכללת תמורה וזאת לאחר סקר שוק רציני. הקורסים היוו כלי פשוט וסטנדרטי כדי להגשים את המטרות

השאפתניות שהצבנו לעצמנו ואצלכם מצאנו גם את אנשי המקצוע הקריטיים והחשובים מאוד של תחום הנדל"ן.

במקביל לתקופת הלימודים הצלחנו להתחיל ולבנות גם את הקשרים המקצועיים עם המרצים בתחומים השונים וכיום אנו מפעילים אותם בפרויקטים שונים שלנו.

מכללת תמורה הייתה ועודנה עבורנו הרבה יותר ממקום מפגש שבועי של קורסים. המכללה היא בית מקצועי שזמין תמיד לשאלות והתלבטויות ובנוסף מספק גם פתרונות שונים שחלק מהם הטמענו מיידית במקביל ללימודים.

את אחד מן ההישגים המאוד משמעותיים שלנו אנו זוקפים לזכותו של יוסי צורי בעלי המכללה. יוסי, שהיה מדריך מקצועי שלנו מן היום הראשון שבו הכרנו, יצר קשר עסקי בינינו לבין חברה מובילה בתחום הנדל"ן בארץ ובהמלצתו אנו מנהלים קשרים עסקיים תדירים עם החברה בתחום היוקרתי של נדל"ן יקר ערך במרכז הארץ.

כיום לאחר שקבלנו משובים ותגובות מלקוחות רבים ושותפים עסקיים אין לנו ספק ש:

הקשר שיצרנו עם מכללת תמורה היווה ומהווה יתרון משמעותי להתברגות המקצועית והמהירה שלנו בתחום הנדל"ן ובנוסף הוא מבדיל ומבליט אותנו על פני האחרים בתחום.

דנית ושמואל קשישינסקי​

לכבוד מכללת תמורה                                                                                                                   7/1/10

לידי יוסי צורי

שלום רב,

הנידון : המלצה לקורס יזמות והשקעות בנדל"ן

בתאריך 26/11/09 נרשמתי לקורס יזמות בנדל"ן ולאור שביעות רצוני ברצוני להמליץ על קורס יזמות והשקעות נדל"ן במכללת תמורה לקהל הרחב.

תחילה אציין ואומר שעבורי המדד לקורס מוצלח הוא כזה אשר מעניק למשתתף ערך מוסף.

במכללת תמורה קיבלתי ערכים מוספים רבים על אף שאני מגיע מתחום הנדל"ן, בטוחני שהקורס מתאים לכל אדם שברצונו לקבל כלים נוספים וחשובים החל מקניית דירה וכלה לרכוש מקצוע ולהעמיק את ידיעותיו בתחום הנדל"ן.

הרצאותיהם של המרצים השונים במכללה כל אחד בתחום מומחיותו תרמו עבורי להרחבת הידע ואף לשיתופי פעולה.

בנימה אישית, שמחתי להכיר בקורס זה את מנכ"ל המכללה, מר יוסי צורי , חבר ואדם בעל רצון בלתי נלאה להקנות כלים, ידע ומידע, בתוספת חשיבה יצירתית ושיווקית, כל זאת לשם יצירת בידול בעולם העסקים התחרותי של היום.

לסיכום אני סבור שכל אחת ואחד המעוניין להיכנס לעולם הנדל"ן או שרק רוצים לקבל כלים שייקח חלק בקורס זה.

בברכה

יניב אדרי יועץ נדל"ן 052-3338375

 
לכבוד מכללת תמורה

תל- אביב,  8 בפברואר 2010

יוסי ושלומית היקרים;

החיים הם אוניברסיטה אחת גדולה ולכל אורכם אנחנו לא מפסיקים ללמוד. אני גיא שניידר, עו"ד במקצועי, הגעתי למכללת תמורה על מנת להשתלם בתחום הנדל"ן. בשיעור הראשון אמר לנו מרצה חכם : "מיומנותו של המוכר מתבטאת בכך שהוא יודע לזהות באיזה שלב נמצא הלקוח שלו, ומאותו שלב, יודע להוביל אותו לקבלת החלטה" (יוסי צורי) בעקבות העניין הרב שעורר בי

השיעור, אני שמח וגאה שקיבלתי את ההחלטה להמשיך וללמוד במכללת תמורה. בשלושת החדשים האחרונים למדתי רבות ורכשתי ידע שעתיד להיות משמעותי ביותר עבורי, השיעורים הועברו ברמה גבוהה, ענו על כל ציפיותיי, התרשמתי מאוד משיטת הלימוד והתכנים שהועברו על ידי מיטב המרצים הבקיאים כל אחד בתחומו הוא, והקנו לי כלים רבים יעילים ופרקטיים שבסופו של דבר אקח איתי להמשך הדרך. מי לא חולם להיות מצליח ומבוסס כלכלית? למדתי במכללת תמורה,  שכסף הוא אמצעי ולא מטרה, כל אחד מאיתנו ממשיך עכשיו הלאה ויבחר לבד מה לעשות עם הידע שרכש, אבל חשוב להמשיך ולחלום כי לפעמים נדמה שחלומות זה הדבר הכי טוב שיש במציאות שאנו חיים בה, כשנתעורר, אולי נקום לאחת טובה יותר.

בברכה

גיא שניידר עו"ד

www.ksslaw.co.il


חיים פלג – מנהל פרויקטים בתחום הנדל"ן  

הריני לאשר בסיפוק רב כי מר יוסף צורי גייס והעביר סדנת הכשרה לאנשי מכירות, לצורך שיווק פרויקט בניה גדול בהיקף של 450 יחידות דיור של חברתנו.

הסדנא שהועברה במקצועיות ומיומנות רבה, תרמה באופן מכריע למאמץ השיווק הכולל, ולהצלחה המסחררת של שיווק הפרויקט.

טכניקות המכירה והכישורים שהוקנו ע"י מר צורי לאנשי המכירות אשר חלקם נקלטו ללא נסיון קודם, עזרו רבות לשיווק שלב א' של הפרויקט בהיקף של 180 יחידות דיור תוך חודש וחצי בלבד, בעוד היעד המתוכנן להיקף מכירה זו היה פרק זמן של ששה חודשים.

עצותיו וניסיונו של מר צורי בשיווק ומכירות, עזרו לנו להשיג חסכון עצום בתקציבי פרסום ושיווק מתוכננים.

יונית מנהלת שיווק - "שמשון זליג".  

"ברצוננו להביע את תודתנו ומלוא הערכתנו לתרומתך במסגרת סדנת השיווק שהעברת לעובדינו. הסדנא שהועברה במקצועיות רבה פתחה בפנינו דלת לרעיונות חדשים ולחשיבה יצירתית בתחום השיווק.

ראוי לציין שהן אנשי המכירות הותיקים, קל וחומר אנשי המכירות "הטריים", יצאו נשכרים מהסדנא. עבור הותיקים היה זה רענון חשוב ושימת דגש מיוחד על נושא "כרטסת המכירות" שנזנחה. החדשים למדו שיטות עבודה וטכניקות מכירה נכונות ליישום יומיומי".

עמי גבעתי מנהל שיווק – "אילנות הקריה" 

ברצוני להביע את תודתי העמוקה והכנה על הסדנא היצירתית שהעברת לצוות המכירות בחברתנו.

כאדם שהדריך ועבר בעצמו מספר רב של סדנאות, קורסים והכשרות בנושאי שיווק ומכירות, חייב אני לציין שמעבר להנאה הרבה שהפקנו באווירה המיוחדת שאפפה את הסדנא, זכיתי אף אני בתכנים ובטכניקות חדשות שעזרו ועוזרים לי ולצוות המעולה עליו אני ממונה, בהשבחת כמות ואיכות המכירות בחברה".

זיו סלמון מנהל שיווק – "חוף הכרמל נופש ותיירות בע"מ" 

אני מוצא לנכון לפנות אליך הפעם באופן חופשי ופחות פורמאלי ע"מ להודות לך, שכן סדנת המכירות שאותה העברת ל- 4 אנשי המכירות באתר ו- 12 המשווקים החיצוניים, הזניקו את המכירות לרמות בלתי ידועות עד כה אצלנו. התוצאות מתבטאות בהקטנת תקציב קידום המכירות ובשיפור גדול באחוזי הסגירות של סוגרי העסקאות.   ​

קורס רשות - יזמות והשקעות בנדל"ן


בענף הנדל"ן בישראל, מחזור העסקאות המתבצע באמצעות "מתווכי נדל"ן", עומד על 20%! בלבד מסך כלל העסקאות המתבצעות בשנה. לעומת המצב בארה"ב,

שם 70% ויותר מן העסקאות, מתבצעות באמצעות "מתווכי הנדל"ן".

הכשרת "יועצי נדל"ן" ב"שיווק עצמי", "מכירה יצירתית" ו-"ניהול מו"מ יעיל", הינה חיונית להעלאת קרנו של "מתווך הנדל"ן" בעיני הלקוחות והגדלת מחזור העסקאות המתבצעות באמצעותם.

הקורס מיועד למתווכים העוסקים כיום בתיווך נדל"ן ורוצים להעלות את רמתם המקצועית, הן בידע רחב ומקיף של תחומי הנדל"ן השונים והן בפיתוח מיומנויות גבוהות בקידום מכירות וניהול מו"מ.

תרגול

הסדנא תלווה בתרגולים, להמחשה חזותית של תהליך המכירה והמו"מ. לימוד

"מתודיקת תרגול" ייחודית, המסייעת למשתתפים בקורס להטמיע וליישם את הטכניקות

החדשות על בסיס יומיומי. התרגולים ישקפו מצבים אמיתיים בשטח.

חוברות הדרכה

כל משתתף מקבל חוברת הדרכה וחומר מקצועי רב ערך בתחומי הנדל"ן והשיווק,

לשינון ורענון בעתיד ומניעת שחיקה.

תעודות גמר

תעודת גמר תינתן לכל משתתף. 

7 מפגשים, (35 שעות אקדמאיות), בין השעות 21:00 – 17:00

מחיר למשתתף אחד  2,700 ש"ח כולל מע"מ, 2 נרשמים או יותר ייהנו מהנחה של 10%.

מחיר מיוחד ל-"שמחת הנדל"ן"  2,300 ש"ח כולל מע"מ

למידע נוסף נא לפנות טל: 03-7449134  פקס: 9504870 – 03


על פי הערכות מומחים בענף הנדל"ן, יותר מ- 90% מכלל העוסקים בתווך נדל"ן, עוסקים בדירות יד שנייה. לרובם אין כלל התמחות בנדל"ן מסחרי או בפרויקטים נדל"ניים. קיים מחסור עצום ביועצי נדל"ן לתחום המסחרי ולשווק פרויקטים.

קורס "נדל"ן מסחרי  ושווק פרויקטים" מבוסס על ידע רב וניסיון מעשי שנרכשו ע"י מייסד "מכללת תמורה", יוסף צורי, בשיווק פרויקטים מסחריים ופרויקטים לדיור.

מטרות הקורס:

לשפר את רווחיות חברות הבניה ע"י צמצום האשראי הבנקאי ועלויות השיווק והפרסום.
להכשיר יועצי נדל"ן (העוסקים כמעט רק בדירות יד שנייה) לתחום המסחרי ולשיווק פרויקטים.
להקנות אפיקי הכנסה נוספים ליועצי נדל"ן, אשר בשל התחרות הרבה בנכסי "יד שניה",

           מתקשים למצוא הכנסה ראויה ולשרוד בענף

למי מיועד הקורס?

לעוסקים בנדל"ן שהינם בעלי רשיון לתיווך בנדל"ן
לבוגרי קורסי נדל"ן המציגים תעודת סיום קורס נדל"ן
לאנשי מכירות של חברות בניה המעוניינים לרכוש ידע נוסף בשווק פרויקטים.

המרצים בקורס:

שמאי ירון יוניצ'מן     -     בעל משרד לשמאות בנדל"ן, יועץ לבנקים ולחברות נדל"ן בתחום הערכת שווי נכסים.
                      
רו"ח טל צורי             -      רו"ח כלכלן, יועץ פיננסי עסקי לחברות ויזמים, מומחה בהכנת תכניות עסקיות וניתוח

                                        דו"חות עסקיים.
מומחה משכנתאות   -     מומחה יועץ משכנתאות, מרצה בנושאי משכנתאות ופתרונות מימון לפרויקטים נדל"ניים.

יוסף צורי                   -      מייסד "מכללת תמורה". מרצה בכיר באוניברסיטאות, מכללות, משרדי ממשלה  וארגונים גדולים בתחומי השיווק, ניהול מו"מ, תקשורת שיווקית, ומצוינות בשרות

                                        ללקוחות. בעל נסיון מעשי בשיווק פרויקטים גדולים בנדל"ן, לדיור ולמסחרי.

מרצה אורח              -     מרצה מומחה בנושא: השקעות בנדל"ן בחו"ל. ההזדמנויות, הסיכויים, הסיכונים,

                                      איך משקיעים בנדל"ן "בשלט רחוק" ומצליחים? האם להשקיע בקרנות רי"ט?

תרגול

הקורס מלווה בתרגולים אמיתיים ודוגמאות מן השטח.

חוברות הדרכה

כל משתתף מקבל חוברת הדרכה מקיפה של החומר הנלמד, לשינון ורענון בעתיד ומניעת שחיקה.

הקורס מתקיים ב- 15 מפגשים (75 שעות אקדמאיות), בין השעות 21:00 – 17:00

הקורס מתקיים בביה"ס להנדסאים של שנקר, רח' חיים לבנון 30 רמת אביב, תל אביב

מחיר למשתתף אחד 8,260 ₪ (כולל מע"מ).

מחיר מיוחד לזכייני שמחת הנדל"ן 6,800 ₪ (כולל מע"מ).

למידע נוסף נא לפנות ל"מכללת תמורה" טל: 03-7449134 פקס: 03-9504870  

 

כאן מפורסמים הקורסים המרצים בעקבות שיתוף פעולה עם מכללת תמורה
במחירים בלעדיים של רשת הנדל"ן - שמחת הנדל"ן
פתיחת כל קורס מותנית בהרשמה של מינימום 15 איש

קורס רשות - הסבה ליועצי נדל"ן


משובים לקורסים השונים

למי מיועד הקורס

הקורס מיועד לאנשים המבקשים לעשות הסבה מקצועית למקצוע הנדל"ן ולקבל תעודת הסמכה ורישוי לעסוק

בתיווך נדל"ן. למתווכים העוסקים כיום בשיווק נדל"ן (ללא רישיון) ומבקשים להעלות את רמתם המקצועית,

הן בידע רחב ומקיף של תחומי הנדל"ן השונים והן בפיתוח מיומנויות גבוהות בקידום מכירות וניהול מו"מ.

כל משתתף מקבל "חוברת חוקי הנדל"ן", "חוברת שאלות ותרגילים להכנה   

         לבחינה" וחוברת הדרכה מקיפה ורבת ערך בנושא: "מכירה יצירתית לענף הנדל"ן"

סיוע בהשגת עבודה בתחום הנדל"ן

"מכללת תמורה" מסייעת למשתתפים בקורס, להתקבל לעבודה בתחום הנדל"ן, עם סיום הקורס וקבלת התעודה. "מכללת תמורה" אינה קשורה לשום "רשת משרדי תיווך" ולשום משרד תיווך עצמאי, לכן המידע והייעוץ שתקבלו הנו מידע מלא ואובייקטיבי.

רשתות נדל"ן ומשרדי נדל"ן עצמאיים רבים, הביעו בפני הנהלת "מכללת תמורה", נכונות לקלוט את מסיימי קורס הנדל"ן.

המרצים בקורס

שמאי ירון יוניצ'מן          בעל משרד לשמאות בנדל"ן, יועץ לבנקים, לחברות נדל"ן ומוסמך לתת חוות דעת                                            לביה"מש בתחום הערכת שווי נכסים.
                                
עו"ד שמעון בן דב           מומחה בדיני מקרקעין וחוזים, מרצה במכללות. שותף בכיר במשרד עו"ד.

מומחה משכנתאות         מומחה יועץ משכנתאות, מרצה בנושאי משכנתאות ופתרונות מימון לפרויקטים נדל"ניים.

נתן חורי                         מנכ"ל מידן מאגרי נדל"ן מערכות ניהול משרדי נדל"ן

יוסף צורי                        מייסד "מכללת תמורה". מרצה בכיר באוניברסיטאות, מכללות, משרדי  ממשלה וארגונים גדולים בתחומי השיווק, ניהול מו"מ, תקשורת שיווקית,

                                      ומצוינות בשרות ללקוחות. בעל נסיון מעשי בשיווק פרויקטים גדולים בנדל"ן.

מחיר למשתתף אחד  4,800 ₪ כולל מע"מ

מחיר מיוחד ל-"שמחת הנדל"ן" 3,900 ₪ כולל מע"מ 

קורס יצירתי ללימוד תחום ההשקעות בנדל"ן. הקורס משלב ידע מקיף ורחב, עם "כלים" מעשיים המסייעים בקבלת החלטות נבונות יותר בהשקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל. 

       מטרות הקורס:

להקנות ידע מעשי ו"כלים מעשיים" כדי להפוך למשקיע אינטליגנטי, היודע לאתר הזדמנויות טובות להשקעה בנדל"ן. ללמוד את הפעולות והשלבים ביזמות והשקעה מבעלי ידע ונסיון מעשי בשטח.
ללמוד מה לקנות, ממי לקנות, מתי לקנות ומתי למכור.
ללמוד נוסחה פשוטה איך לחשב נכון תשואה אמיתית וכדאיות השקעה.
להשתמש ב"רשימת בדיקות לפני השקעה", כדי להימנע מהפתעות לא נעימות.
להכיר אפשרויות מימון למינוף השקעתך בנדל"ן. 

למי מיועד הקורס?

ליזמים הרוצים ללמוד באופן מעשי את אפשרויות ההשקעות בנדל"ן.
לאנשים העוסקים בתחום הנדל"ן (יועצי נדל"ן, קבלנים וקבלני משנה בענף הבניה), הרוצים להרחיב ולהעמיק את הידע שלהם.
לאנשים הרוצים להשקיע ולהגדיל את נכסיהם ולא יודעים איך. 

המרצים בקורס יזמות והשקעות בנדל"ן:

שמאי ירון יוניצ'מן    -     בעל משרד לשמאות בנדל"ן, יועץ לבנקים ולחברות נדל"ן בתחום הערכת שווי נכסים.
                                   
רו"ח טל צורי           -       רו"ח כלכלן, יועץ פיננסי עסקי לחברות ויזמים, מומחה בהכנת תכניות עסקיות וניתוח

   דו"חות עסקיים.

עו"ד אהוד נדב       -       מומחה בדיני מקרקעין וחוזים בינלאומיים, משתתף בועדות חיקוק בנדל"ן. שותף בכיר

   במשרד עו"ד  נדב, ברנס, רוטשילד

מרצה אורח             -     סקירה מרתקת על השקעות בחו"ל וקרנות  REIT(רי"ט).

מומחה משכנתאות  -    מומחה יועץ משכנתאות, מרצה בנושאי משכנתאות ופתרונות מימון לפרויקטים נדל"ניים.

אבי בניטה              -     אדריכל בניה ועיצוב פנים. מרצה במכללות על השבחת נכסים.
          
יוסף צורי                -        מייסד "מכללת תמורה". מרצה בכיר באוניברסיטאות, מכללות, משרדי ממשלה וארגונים גדולים בתחומי השיווק, ניהול מו"מ, תקשורת שיווקית,

                                       ומצוינות בשרות ללקוחות. בעל נסיון מעשי בשיווק פרויקטים גדולים בנדל"ן..

הקורס מלווה בתרגולים ודוגמאות שהמשתתפים מביאים מן השטח.
 
כל משתתף מקבל חוברת חוקי הנדל"ן וחוברת הדרכה מקיפה של החומר הנלמד, לשינון ורענון בעתיד ומניעת שחיקה.

​מחיר רגיל למשתתף 6,800 ₪ (כולל מע"מ)

מחיר מיוחד ל-"שמחת הנדל"ן" 5,900 ₪ (כולל מע"מ) 

​למידע נוסף נא לפנות טל: 03-7449134  פקס: 9504870 – 03 

קורס רשות העשרה - לזכייני נדל"ן עם רישיון תיווך

בענף הנדל"ן בישראל, מחזור העסקאות המתבצע באמצעות "מתווכי נדל"ן", עומד על 20%! בלבד מסך כלל העסקאות המתבצעות בשנה. לעומת המצב בארה"ב,

שם 70% ויותר מן העסקאות, מתבצעות באמצעות "מתווכי הנדל"ן".

הכשרת "יועצי נדל"ן" ב"שיווק עצמי", "מכירה יצירתית" ו-"ניהול מו"מ יעיל", הינה חיונית להעלאת קרנו של "מתווך הנדל"ן" בעיני הלקוחות והגדלת מחזור העסקאות המתבצעות באמצעותם.

הקורס מיועד למתווכים העוסקים כיום בתיווך נדל"ן ורוצים להעלות את רמתם המקצועית, הן בידע רחב ומקיף של תחומי הנדל"ן השונים והן בפיתוח מיומנויות גבוהות בקידום מכירות וניהול מו"מ.

7 מפגשים, (35 שעות אקדמאיות), בין השעות 21:00 – 17:00

מחיר למשתתף אחד  2,700 ש"ח כולל מע"מ, 2 נרשמים או יותר ייהנו מהנחה של 10%.

מחיר מיוחד ל-"שמחת הנדל"ן"  2,100 ש"ח כולל מע"מ​

למידע נוסף נא לפנות ל"מכללת תמורה" טל: 03-7449134 פקס: 03-950487 

Joy-estate.com

שמחת הנדל"ן

קורס רשות - קורס בכיר לזכיין רשת שמחת הנדל"ן